aplikacje-dedykowane

Aplikacje i systemy dedykowane

Dostarczamy aplikacje dedykowane, które przynoszą naszym klientom mierzalne korzyści biznesowe. Gwarantujemy profesjonalizm i sprawną realizację projektu na wszystkich etapach pracy, od analizy biznesowej przez wdrożenie aż do utrzymania i rozwoju aplikacji. Tworzymy w oparciu o metodykę SCRUM, która zapewnia dużą elastyczność w czasie budowy systemu oraz rozwój już w czasie jego eksploatacji. Wykonujemy internetowe systemy sprzedażowe, serwisy lojalnościowe, platformy logistyczne, platformy e-learningowe (LMS), dedykowane systemy CRM oraz inne aplikacje usprawniające procesy biznesowe (B2B). Dzięki doświadczeniu zdobytemu w trakcie realizacji kilkudziesięciu projektów dla dużych i małych klientów, nasze produkty są funkcjonalne, wydajne i niezawodne.

aplikacje-mobilne

Aplikacje mobilne

Tworzymy aplikacje mobilne oraz gry na systemy operacyjne iOS, Android, BlackBerry, zapewniając kompleksową obsługę w zakresie koncepcji, strategii i realizacji. Oferujemy m.in. dedykowane aplikacje mobilne wspomagające biznes (mobilne systemy CRM), aplikacje promocyjne, gry, konkursy, aplikacje geolokalizacyjne oraz mobilne strony www. Bazując na zdobytym doświadczeniu oraz korzystając z najnowszych technologii, projektujemy atrakcyjne aplikacje mobilne, które są przyjazne dla użytkownika, intuicyjne i proste w użyciu. Jednocześnie dbamy aby umożliwiały szybkie przetwarzanie informacji, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa danych naszych klientów.

strony-internetowe

Strony internetowe – Web development

Zajmujemy się projektowaniem oraz tworzeniem dynamicznych i interaktywnych stron internetowych. Doświadczony zespół programistów i nowe technologie takie, jak: XHTML, CSS, jQuery, bazy danych MySQL gwarantują staranne wykonane oraz łatwe w obsłudze produkty. Pracujemy w oparciu o innowacyjne metody, bazując na wielokrotnie sprawdzonych rozwiązaniach. Profesjonalne zarządzanie i konsultacje z klientem na każdym etapie realizacji projektu, zapewniają szybką weryfikację założeń oraz ich korektę jeszcze podczas prac wdrożeniowych. Efektem są funkcjonalne, przyjazne i bezpieczne strony internetowe zgodne z potrzebami biznesowymi dużych i małych przedsiębiorstw.

analiza

Analiza systemowa

Naszym celem jest dostarczanie oprogramowania zgodnego z oczekiwaniami klientów, dlatego realizację każdego projektu poprzedza poznanie potrzeb przedsiębiorstwa i dostosowanie ich do możliwości systemu informatycznego. Niezbędne jest indywidualne podejście i zrozumienie specyfiki branży, w której działa klient. Dobrze zorganizowany i zrealizowany proces analizy umożliwia pozyskanie szczegółowych informacji dotyczących wymagań funkcjonalnych projektowanej aplikacji, zarówno tych bezpośrednio związanych z głównym celem i przeznaczeniem systemu, jak i pośrednio wpływających na jego prawidłowe i bezpieczne działanie. Pozwala on na stworzenie efektywnego i skutecznego systemu, dopasowanego do potrzeb biznesowych klienta.

outsource

Outsorcing programistyczny

Oferujemy kompleksową, rzetelną i kompetentną obsługę programistyczną firmom potrzebującym stałej opieki informatycznej lub wsparcia przy pojedynczych projektach. Nasze usługi pozwolą na uniknięcie stałych nakładów związanych z utrzymaniem zbędnych zasobów IT oraz brakiem określonych kompetencji. Dzięki skutecznemu wsparciu naszych specjalistów i optymalizacji zarządzania przedsiębiorstwem w obszarze IT, nasi klienci mogą bez obaw skupić się na procesach biznesowych związanych z ich podstawową działalnością.

oprogramowanie-dla-firm

Infrastruktura IT

Nadrzędnym celem świadczonych przez nas usług w zakresie infrastruktury IT jest automatyzacja i optymalizacja zadań realizowanych w organizacji Klienta, przy jednoczesnym zachowaniu maksimum bezpieczeństwa. Oferujemy pełen zakres usług w zakresie wdrażania i rozwoju systemów zarządzania infrastrukturą informatyczną z uwzględnieniem celów strategicznych przedsiębiorstwa m.in. prace związane z wyborem odpowiedniego oprogramowania i jego konfiguracją dla środowiska klienta oraz budową specjalistycznych modułów do niestandardowych aplikacji.